Vianočná online pôžička

vyhlasenie konkurzu na fyzicku osobu Dolný Kubín

Chcem si požičať

Naposledy požiadal o pôžičku: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 09:46 požiadalo4000 €.

Koľko si môžem požičať?

Výšku pôžičky aj dobu splatnosti si nastavíte v nezáväznom online formulári. Po splatení pôžičky a pri opätovnej žiadosti sa s poskytovateľom pôžičky môžete dohodnúť aj na vyššej výške pôžičky.

Musím mať ručiteľa?

Každá žiadosť je posudzovaná individuálne. V niektorých prípadoch na získanie online pôžičky nepotrebujete ručiteľa a ani založenie nehnuteľnosti.

K čomu sa zaväzujem vyplnením online formulára?

Vyplnením online formulára sa k ničomu nezaväzujete. Vďaka zadaným údajom sa s Vami bude môcť spojiť obchodný zástupca poskytovateľa, aby Vám vysvetlil celý proces a podmienky. Odpovie Vám na všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú.

1

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Máte nejaké otázky? Vyplňte nezáväzný formulár a zistite o pôžičke viac.

2

Ozve sa Vám zástupca poskytovateľa

Obchodný zástupca poskytovateľa Vám pomôže s detailmi a odpovie na prípadné otázky.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Po podpise zmluvy sa peniaze posielajú na Váš účet.

Dnes požiadalo už 48 klientov
Neváhajte a vyskúšajte to aj vy!

Máte záujem o online pôžičku aj vy?

Vyplňte nezáväznú žiadosť a budete kontaktovaný poskytovateľom.

Chcem si požičať

Hana, Břeclav
dnes o 09:56 požiadalo1000 €

Hana, Břeclav
dnes o 09:39 požiadalo1000 €

Hana, Břeclav
dnes o 09:22 požiadalo1000 €

Hana, Břeclav
dnes o 09:05 požiadalo1000 €

Hana, Břeclav
dnes o 08:48 požiadalo1000 €

Hana, Břeclav
dnes o 08:31 požiadalo1000 €

Zaujme však aj široký počet športov, na ktoré sa dá staviť.

Ten pocit, že nic není problém, je fantastický.

Všetky z nich sú suché až na jeden nesúci trefné meno Kráter.

Щоб полегшити орієнтацію в додатку, як зробити додаток більш доступним та декілька порад щодо його використання.

Ostatné znalostiFakturácia - Základy - nie je podmienkou - všetko naučíme :)Microsoft Excel - PokročilýMicrosoft Word - Pokročilý

Dolný Kubín ponúka mnoho atrakcií a historicky zaujímavých miest.

Dlžník prehlasuje, že nie je v konkurze, malom konkurze ani reštrukturalizácií ani mu tieto podľa jeho vedomostí nehrozia a neexistujú dôvody na vyhlásenie konkurzu, povolenie reštrukturalizácie alebo vyhlásenie malého konkurzu.

Pri našej prvej návšteve Kirgizska sme to využili a tri noci, ktoré sme pri jazere vo výške 3000 metrov strávili, určite neľutujeme.  Cena za osobu nepresahuje 25€ a zahŕňa aj stravu od raňajok po večeru.

Ak chcete, môžem poskytnúť svoje vyhlásenie.Aquapark v centre mesta Dolný Kubín má dve časti, vnútornú časť, ktorá je v prevádzke počas celého roka a vonkajšiu časť, ktorá je návštevníkom k dispozícií počas letných mesiacov. Protikorupčné vyhlásenie ČSOB

Miesto narodenia Dolný Kubín

Po tom, čo bude majetok dlžníka speňažený, skončí sa proces konkurzu aj oddlženia.

Abychom vám v této souvislosti ušetřili nepříjemné překvapení, zkoumáme v našem porovnávání sázkových kanceláří možnosti, jak vložit a vybrat peníze a s tím související způsoby.


Po ceste míňame veľa malých dediniek, kde však nezastavujeme…”máme spoždení…” Náš deň sa dnes končí v kempe v dedinke Au ad der Donau, kde po 120 kilometroch na bicykli súhlasné prikývneme na cenu 20€ na noc na osobu.

 • V živom prenose si tak môžete vychutnať preteky svetového pohára, ale i MS v alpskom lyžovaní.
 • Otváracia doba Dolný Kubín:
 • Ide o nahradenie dvoch kratších vlakov (Os 7921 a Os 7923) za jeden dlhší (Os 7923), ktorý pôjde v celom úseku Kraľovany – Dolný Kubín – Trstená.
 • 1. cena redakce: Voucher na ubytování pro 2 osoby, na 1 noc z hodnotě 2 200 Kč + 20% sleva na restauraci + 20% sleva na wellness + vstupy do zámecké zahrady a zámku zdarma + 2 hod sportu zdarma. Celková hodnota 3 300 Kč
 • Vyskúšate? Otvoriť recept Kórejské šišky - Kkwabaegi Kkwabaegi sú jemne sladké kórejské šišky z kysnutého cesta, ktoré je rafinovane...

a cezhraničného toku osobných údajov do krajiny pobytu za účelom zabezpečenia zmluvných služieb pre Zákazníka. Vyššie uvedené vyhlásenie a súhlas Zákazníka udeľuje aj v mene ostatných účastníkov zájazdu, a to na základe zákona, resp.

Ak budete prechádzať okolo, určite si aspoň na moment odskočte do krásnych dediniek Vyšný Kubín, či Leštiny, kde sa nachádza napríklad aj takýto nádherný zrubový artikulárny evanjelický kostol.

Hrajte od 20c do 20 Euro za točenie.

Aquapark v centre mesta Dolný Kubín má dve časti, vnútornú časť, ktorá je v prevádzke počas celého roka a vonkajšiu časť, ktorá je návštevníkom k dispozícií počas letných mesiacov.

Pre dnešnú analýzu vyberáme stretnutie tímov, ktoré vstupujú do jarnej časti s úplne odlišnými ambíciami a tabuľkovým postavením.

Požadovali jsme pokoj s výhledem na moře, což nám bylo sděleno, že nelze, ale že se pousí zajistit.

marca 2012 získava každý hráč za turnaj odohraný v MAVERICK Dolný Kubín body rovnajúce sa buy-inu + body za CG (za každých €10 zámeny jeden bod + za každú hodinu hry 10 bodov).

► Ubytovanie na Cebu už od 5€ na osobu a noc.

Ak ste hráči komunikujúci s našou podporou zákazníkov, podrobnejšie informácie o spracovávaní Vašich údajov môžete nájsť v sekcii Vyhlásenie o ochrane súkromia – hráči [podpora zákazníkov].


A čo by ste povedali na výlet na juhu Talianska? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky do Bari, ktoré sú momentálne dostupné už za 10€ za let tam aj naspäť dohromady pri odlete z Budapešti.

Výživové doplnky mnoho krát pomáhajú zlepšiť fyzickú aj psychickú stránku športovca.Cena za noc v 2-lôžkovej izbe s raňajkami začína na sume 39€ na osobu.

PSG 1-0 Man City (15 mins)#UCL #PSGMCI pic.twitter.com/cIi7OpL9dR

Developer by mal pri transakcii minimalizovať riziká, ktoré plynú z prípadného vyhlásenia konkurzu na majetok zhotoviteľa, ktorý by mal mať adekvátne  poistenie.LAST MINUTE SERVIS, Radlinského 47 – 0907/975 573 CA Jozef Bašista, Hviezdoslavovo nám. 56 – 043/586 3390 CA PRIMA, Aleja Slobody 2203, Dolný Kubín – 043/586 3251 ITALTOUR CK, Radlinského 1721/58 – 0903/534 270

Rozhodujúcim dôvodom založenia projektovej spoločnosti je neohrozenie developera v prípade konkurzu.

Pomocou použitých cookies máme v analytických nástrojoch k dispozícii anonymné a agregované dáta, na základe ktorých nie je možné identifikovať konkrétnu fyzickú osobu.

Štvrté pokračovanie Clash of the Stars sa uskutoční v Hala O2 Universum v Prahe 11.

Najvyšší vrchol: Gangkhar Puesum (7 570 m); najnižší bod: dolný tok rieky Drangme Chhu (97 m); najdlhšia rieka: Puna Tsang Chhu (250 km); najväčšie jazero: Thorthormi (3,42 km²).

Celý resort byl navržen a postaven tak, aby spojoval tradiční a moderní architekturu a působil moderním dojmem s maledivským nádechem.

Príplatky za nástupné miesta: • Bratislava - 9,00 € • Trnava - 7,00 € • Piešťany - 5,00 € • Trenčín - 3,00 € • Žilina - bez príplatku • Dolný Kubín - bez príplatku

Najvyšší vrchol: štít Ismaila Sámáního(Qullal Ismoili Somní (7 495 m); najdlhšia rieka: Syrdarja (2 212 km); najväčšie jazero: Karakul (380 km²); najdlhší a najväčší ľadovec: ľadovec Fedčenko (dĺžka 77 km, rozloha 650 km²).

Nielen v slovenskom, ale aj v českom Tipsporte, by ste však tieto hry hľadali márne.

Príplatky za nástupné miesta: • Bratislava - 9,00 € • Trnava - 7,00 € • Piešťany - 5,00 € • Trenčín - 3,00 € • Žilina - bez príplatku • Dolný Kubín - bez príplatku


- M. R. Štefánika 12, 036 01 Martin (pešia zóna)- Radlinského 27, 026 01 Dolný Kubín

Našťastie pre hráčov, ktorí sa chcú uvoľniť, sú to len malí chlapci na obrazovke, ktorí vykonávajú fyzickú aktivitu.Keďže to bolo sklo s dažďovým senzorom, výmena sa vyšplhala na 538 €.


Cena za 1 osobu od 40 eur .44 eur Zľava -9% Kalkulácia

 • Pôvodne sa chcela vrátiť na dvorce v holandskom Hertogenbosch, napokon však comeback o dva týždne odložila.
 • Suché pečivo vydrží pri správnom skladovaní aj 8 týždňov.
 • Nie je totiž len poistením pre danú osobu, ale zároveň aj zaistením jej pozostalých či šetrením finančných prostriedkov do budúcnosti.
 • Ak ste účastníci verejného obstarávania, podrobnejšie informácie o spracúvaní Vašich údajov môžete nájsť v sekcii Vyhlásenie o ochrane súkromia – účastníci procesu verejného obstarávania.
 • Skupina A: MŠK Púchov, HK Iskra Partizánske, ŠHK 37 Piešťany, HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo, HC 07 Detva, MHK AUTOCAR Dolný Kubín,► Ubytovanie na Rhodose už od 35€ na osobu a noc.

Po vyhlásení vám síce dlhy zaniknú, no počítajte s určitými následkami. Všetci ľudia, ktorí požiadali o osobný bankrot formou konkurzu sú vedení v Registri úpadcov. 

Pod pojmom dlžník vo všeobecnosti rozumieme fyzickú alebo právnickú osobu, ktorá je povinná splniť záväzok voči veriteľovi.

Po novom už platí, že pri osobnom bankrote je možné uspokojiť pohľadávky už len v rámci konkurzu a to bez ohľadu na to, či veriteľ prihlásil alebo neprihlásil svoju pohľadávku do konkurzu.A čo je najdôležitejšie, na našich stránkach môžete očakávať hviezdny zážitok bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete hrať.

 • Marseille nemá dobrú bilanciu s dnešným súperom.
 • | Dolný Kubín | Považská Bystrica | 193,2 km | | 4.
 • Vďaka výhodám z vynikajúcej polohy (presne oproti Hong Kong, v delte Perlovej rieky a na brehu Pacifického oceánu), čínskej reformy a politiky otvorenia, sa Shenzhen od roku 1978 stal modernou a medzinárodnou metropolou.
 • Suity Master Ocean View o rozloze 57,92 m2 se nachází v přízemí i prvním patře. Výhledy z terasy si budete moci užít z houpací sítě, nebo třeba z válendy, je to jen na vás! Znalí host..
 • Po tom, ako si zahráte zadarmo sa môžete hneď vrhnúť na automaty o peniaze, a to napríklad v Tipsport online kasíne, ktoré ponúka každému novému hráčovi vstupný bonus až 1000 € k prvému vkladu.


Po vyhlásení konkurzu sa tiež:

Pre hráčov v MAVERICK Poker Clube Dolný Kubín pripravuje zaujímavé akcie.

Cena za 1 osobu od 154 eur Kalkulácia

Zavedenie regulačných populácií malo za následok určité obnovenie rybej fauny na Lofotách. .

slovenskej futbalovej ligy si vybojovali postup FK Rača Bratislava, MŠK Považská Bystrica, MFK Dolný Kubín a FC Tatran Prešov.

Keď vám následne doručíme fyzickú kreditnú kartu, môžete rovnocenne používať obe verzie – aj tú cez mobil aj fyzickú.

Restaurace inspirována indickou kuchyní podává propracované pokrmy na pláži obklopené zahradou ve stylu Maharaja a s otevřenými altánky.

Chýbajúca edge sa však presúva na fyzickú prítomnosť hráčov a vašu schopnosť čítať protihráčov.

V Monacu si zakladajú na maximálnej kvalite vybavenie s dôrazom na detail a cieľom absolútnej spokojnosti zákazníkov s poskytovaným servisom služieb.


Keď hovoríme o Paysafecard, musíme určite spomenúť aj fyzickú predplatenú kartu Mastercard.

Po prehliadke môžete si dať obed alebo občerstvenie v malej miestnej reštaurácii kde aj miestny mnísi stretávajú svojich návštevníkov. Po prehliadke presun na hotel, voľný program.3.

Po Lige majstrov patrí hlavné slovo štvrtkového hracieho dňa európskej súťaži číslo dva.

Akoby ste celé dejiny strčili do mixéru a stlačili jeden gombík.Rakúšania nedovolia, aby ich „kocovina“ ovládla. Pred spaním si ešte stihnú pochutiť na gulášovej polievke alebo grilovaných Würstels, vďaka čomu sa na druhý deň prebudia svieži.

Dostať sa opäť hore však bude trvať podstatne dlhšie a vyžaduje veľmi dobrú fyzičku.

DYNAMO: V tíme Dynama Moskva bude pokračovať člen širšieho kádra ruskej reprezentácie Alexej Tereščenko, ktorý sa s vedením klubu dohodol na predĺžení spolupráce. 

Pre hráčov v MAVERICK Poker Clube Dolný Kubín pripravuje zaujímavé akcie.


Medzi kúpou vozidla pre fyzickú osobu a kúpou vozidla na firmu je podstatný rozdiel. Pri kúpe vozidla na firemné účely sa môže vozidlo stať majetkom spoločnosti, z čoho plynú výhody.

Vzhľadom na to, že motorky sme nikdy nešoférovali, zvolili sme na presuny po ostrove práve tieto taxíky, väčšina ciest vás vyjde 2-5Eur na osobu.

septembra 2017 rozsiahle škody spôsobené hurikánom Irma, hlavne na telekomunikačnej infraštruktúre a rezidenčných a komerčných objektoch.

V ponuke je široký výber špeciálnych regeneračných kúpeľov v drevených kadiach s hydromasážou a tiež tzv.


Splácanie 100% čerpanej sumy najneskôr v 55. deň od začiatku čerpania

Pečieme takto- 250´C, horný – dolný ohrev, spodný plech s vodou- 10 minút.

Anglický klub poskytol v piatok vyhlásenie, kde sa spomína veľké sklamanie z toho, že priekupníci s lístkami predali fanúšikom Kolína viac vstupeniek, ako predpisuje Európska futbalová únia (UEFA).

Ponuka neplatí pre: ESM Nitra PRIOR, Hypermarket Bratislava Podunajské Biskupice, Hypermarket Bratislava Saratovská, Hypermarket Dolný Kubín, Hypermarket Pezinok, Supermarket Vráble, Tesco Kamenné námestie BratislavaV úvode sezóny bol síce zranený, ale na rozhodujúci duel sezóny je stopercentne pripravený.


K hotelovému komplexu patří dvě nádherné pláže s bílým pískem a přístupem do tyrkysových vod. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky a hotelový personál poskytuje také ručníky a vodu.

(1) Verejné zdravotné poistenie vzniká narodením, ak ide o fyzickú osobu s trvalým pobytom 3) na území Slovenskej republiky ( § 3 ods. 2) alebo o nezaopatreného rodinného príslušníka 8a) podľa § 3 ods. 3 písm. h).

Vysielanie v internetovej televízii Fortuna je zdarma – stačí sa len zaregistrovať, mať na hráčskom účte kladný zostatok a za 7 dní aspoň jeden vsadený tiket, hoci aj za pár centov.

Ponuka neplatí pre: Hypermarket Bratislava Podunajské Biskupice, Hypermarket Bratislava Saratovská, Hypermarket Devínska Nová Ves, Hypermarket Dolný Kubín, Hypermarket Dubnica nad Váhom, Hypermarket Fiľakovo, Hypermarket Pezinok


Podľa filipínskych zákonov každé dieťa do 18 rokov, ktoré cestuje samostatne alebo s inou osobou ako rodič, musí mať cestovné povolenie od úradov, pripomenula agentúra DPA.

Ak ste sa už naučili farby a časti ľudského tela, môžete opísať osobu aspoň čiastočne. Ak chcete vedieť, ako sa v nemčine povedia povahové črty, vzhľad a správanie, pozrite si slovnú zásobu opis osoby po nemecky.

Ponuka neplatí pre: Hypermarket Dolný Kubín, Hypermarket Pezinok

Leguáni, nosále, tukani či leňochody, to všetko stretnete pri Vašej prechádzke rezortom.

Zákon umožňuje dva spôsoby oddlženia: formou konkurzu alebo splátkového kalendára.

“Všetci sú nadšení, že dajú hernú komunitu späť na fyzickú udalosť a naše jesenné predstavenia sú v dobrej pozícii a na bezpečnej časovej osi,” poznamenal Hunter.

K Šikovnému účtu si môžete vydať tzv. Virtuálnu alebo fyzickú kartu. Kartou môžete nakupovať u všetkých obchodníkov aj na internete, kde prijímajú karty Mastercard.

 40 € Voľná stávka na šport bez rizika

Tesne pred vykvasením zapneme rúru na 250’C, horný – dolný ohrev.


vyhlásenie výhercov užívateľského hlasovania - 15.09.2015

Osobný bankrot umožňuje oddlženie ľudí, ktorí nie sú schopní splácať svoje záväzky formou konkurzu alebo splátkového kalendára.V každom turnaji zapojenom do ligy sa rozdá celkovo 179 bodov, ktoré si rozdielia tí najlepší hráči podľa presne stanoveného kľúča, pričom víťaz si do rebríčka pripíše 25 bodov.

ATP Tour 2022 je už 53. ročník vrcholového mužského profesionálneho tenisu ☀️�️ Prinášame vám kalendár a prehľad...

Časovač predlžujeme o 7 dní.

Život v uzavretom meste neznamená pre ich rodiny len fyzickú bezpečnosť, ale aj finančnú stabilitu.

Vyhlásenie poslala cez svojho právneho zástupcu.

S novými casino hrami prichádzajú do DoubleStar kasína aj bonusové otočky zadarmo – free spiny.

od Meri | sep 13, 2021 | Hlavné jedlo, Mäso, Recepty | 0 komentárov

Za zážitky proste treba platiť, lebo to je to, čo mi zostane na celý život a o čom budem každému hovoriť po prílete.

Mezi vodami bazénu a bílou písečnou pláží si budete moci pochutnat na báječných pokrmech v uvolněné atmosféře Tamure Beach Grill.

Po vyhlásení konkurzu súdom sa zastavia všetky exekučné konania okrem výnimiek a dlžníkovi už nie je možné z príjmu zrážať peniaze.


Zvyšujú aktivitu imunitného systému, ktorý efektívne útočí a zabíja nádorové bunky.

Po vyhlásení konkurzu sa tiež:

Ďalšou možnosťou je žiadať o úver v niektorej nebankovej spoločnosti, tie spravidla nerozlišujú, či ide o fyzickú osobu podnikateľa alebo nepodnikateľa, hoci niektoré už špeciálne produkty pre podnikateľov vo svojom portfóliu majú. .

Môžete nás navštíviť aj osobne v jednej z našich pobočiek: Trenčín – Dolný Šianec 2 (budova Unicom), 911 01 Trenčín.

Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane.

4plátky bravčového karé s kosťou vcelku (len nakrojené)

Ponúkajú nielen nekonečné možnosti na oddych v prírode, ale aj fyzickú aktivitu, ak si chceš dať poriadne do tela.

Díky komfortním vilám, příjemným restauracím a bazénu s barem se Vám dostane ideálního zázemí pro nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách. Klid a pohoda na Vás čeká na každém kroku.

Futbalisti Realu Madrid sa stretnú s Fuenlabradou a mestský konkurent Atletico si zahrá s Elche.Tentokrát však Karlos Vémola nemá také smelé vyhlásenie, ako mal pred duelom s „Babou Jagou“.

Štát platí za fyzickú osobu poistné*:Už pri odovzdávaní batožiny sa cítime dôležito.

Steven, mohli by ste potvrdiť vyhlásenie kasína?

Samozrejme treba povedať, že som na juhu Talianska nikdy „normálne“ nežila, takže je možné, že toto vyhlásenie subito presto upravím, hneď ako sa tam raz presťahujem.- M. R. Štefánika 12, 036 01 Martin (pešia zóna)- Radlinského 27, 026 01 Dolný Kubín


Rukami dobre premiešame a dáme zapiecť do rúry na 180 st.C dochrumkava, asi 30 minút.

Český bojovník v súboji s Ryšavým bude mať miernu fyzickú nevýhodu, keďže je o 5 centimetrov nižší, no v minulosti už dokázal, že mu nerobia problém ani vyšší súperi.

Hlavným cieľom konkurzu je speňažiť majetok dlžníka.

V nitrianskej Galérii Mlyny sídlime od 30. 7. 2019 na novom miestePrípadne presvedčiť človeka, že zvládne aj fyzickú aktivitu, o ktorej mal pocit, že je nad jeho sily.

Väčšina metód má minimálnu výšku vkladu 10 eur, s výnimkou Paysafecard, ktorý má minimum 5 eur, zatiaľ čo bankové prevody a poukazy nemajú žiadny dolný limit.Ak si neurčíte oprávnenú osobu, nasporená suma bude predmetom dedenia podľa Občianskeho zákonníka.

Vzhľadom na to, že väčšinu dňa budete vykonávať fyzickú aktivitu v nadmorskej výške, dbajte hlavne na dostatočný príjem sacharidov.

Predsa by som ale vypichol tri veci, na ktoré si treba dávať na Kaukaze pozor.

Kompletné vyhlásenie organizátorov nájdete na webe winterhockeygames.com.

„Je to pre nás dosť šokujúce a pokazilo to dojem z prvých troch duelov.

Návštevu si zaslúži aj znovuotvorený Štátny zámok Vimperk, ktorý prešiel rozsiahlou obnovou a v tohtoročnej sezóne ponúkne ako okruh Dolný zámok, tak aj okruh Horným zámkom, kde je inštalovaná nová prehliadková trasa.“.

► Ubytovanie na Rhodose už od 25€ na osobu a noc.

Môžu mať až päť výplatné radov: horný rad; stredný rad; dolný rad, vľavo diagonálne, alebo vpravo diagonálne.

Zaujímavá je však aj celá provincia Rovigo, najmä dolný tok rieky Pád, tvoriaci deltu.

► Ubytovanie vo Varšave už od 10€ na osobu a noc.


Ako som sa dostala do Paríža tento rok, to je tiež samostatná kapitola.

Bledomodrých však čaká náročný boj.LAST MINUTE SERVIS, Radlinského 47 – 0907/975 573 CA Jozef Bašista, Hviezdoslavovo nám. 56 – 043/586 3390 CA PRIMA, Aleja Slobody 2203, Dolný Kubín – 043/586 3251 ITALTOUR CK, Radlinského 1721/58 – 0903/534 270

Začiatkom októbra sme sa zúčastnili na úžasnej púti – Lurdy, Avignon, Santiago de Compostela, Balatha, Alcobata, Nazaré, Fatima, ktorú prostredníctvom Vašej cestovnej kancelárie organizovala naša farnosť Dolný Kubín.

Je to záber nielen pre fyzickú, ale aj psychickú stránku jednotlivca.

Hlavným cieľom konkurzu je speňažiť majetok dlžníka.

Pokiaľ ide o vaše vyhlásenie, že môžeme zmeniť vašu históriu stávok, ak vám ju poskytneme e-mailom, je nám ľúto, že si myslíte, že by sme niečo také urobili.