O radosti a ladnosti v pohybe

Milí priatelia, rada by som Vás pozvala na pohybovú dielňu, na ktorej sa budeme venovať spoznávaniu nášho tela v pohybe i v každodennej rutine.  

Chceme byť krásni, zdraví, ladne sa hýbať… ale ako na to, keď naše telo nás občas samo limituje a nedovolí nám docieliť, čo chceme? Či už je to pevnejšie brucho, užšie nohy, alebo zbavenie sa bolestí s chrbtom. 

„Mala by som cvičiť“ je najčastejšia veta klientov, ktorí ku mne chodia na individuálne tréningy. Ale ako svoje telo nútiť do cvičenia, keď sa cítime unavení, nechce sa nám, nemáme svoj deň alebo máme veľa povinností? 

Tento seminár je o hľadaní vzťahu k vlastnému telu. O spoznávaní pohybu z trochu inej stránky – tanečnej, hravej, slobodnej a hlavne cielenej. Budeme sa venovať téme, akou je zdravý pohyb. Hľadať, čo nám vyhovuje. Ako prijať zodpovednosť za to, ako sa cítim. 

  • Nosnou témou bude náš STRED – CORE a brušné svaly. Čo to je a ako ho vybudovať, aby sme sa každí deň zobúdzali plní vitality. 
  • Nebude to o sile, aj keď aj tá je dôležitá. Ale viac o hľadaní rovnováhy a vnímaní, čo moje telo potrebuje, čo moja myseľ chce a čo viem docieliť, ak získam nový pohľad. 
  • Na mojom seminári pochopíte základné príčiny a následky. Prejdeme si aj anatómiu svojho tela, pretože je fajn poznať, ktoré svaly kedy pracujú. Tých AHA-momentov bude VEĽA!
  • Zapojíme dýchanie, ktoré je dôležité nielen pre čerstvú myseľ, ale taktiež pre fungujúce svaly. 
  • Povenujeme sa aj téme ZDRAVÝCH NÔH a stabilnému KROKU, a tiež, kde začína a končí ZDRAVÝ SED. 
  • Budeme sa s pohybom baviť, hrať, tancovať, cvičiť i relaxovať. Aby nám dobre bolo a odchádzali sme domov oddýchnutí i nabudení. :) 

V rámci seminára je možné priobjednať vynikajúci vegánsky obed vo Fešande. Cena obedového menu: 5,50 Eur. 

Čo so sebou? 
Legíny, tričko, ponožky a veľa otázok.

*** PRIHLASOVANIE: maria@ventrocentrum.sk ***
INFO: 0907 385 659

>>> Pre zobrazenie udalosti na Facebooku klikni sem. <<<Názory na naše kurzy:

“Lektori žijú tým čo nás učia, idú v téme do hĺbky a zrozumiteľne vysvetľujú súvislosti. Páčili sa mi najmä jednoduché cviky a možnosť nechať sa opraviť od lektora počas cvičenia. Pomohlo mi to hlbšie pochopiť tému stredu tela a uviesť do života jednoduché zmeny aby som sa cítila lepšie vo vlastnom tele. :)”

“Pokojní,nenútení,prirodzení,krásne sa dopĺňajúci lektori.”

“Urcite odporucam pre vsetkych, co maju bolesti chrbta a hlavy. Mozno staci zmenit par zlych navykov a pride ulava. Niektore AHA efekty boli pre mna silne a velmi uzitocne. Lektori empaticki, snazili sa venovat kazdemu aj individualne. Dakujem :)”

“Veľmi príjemne na mňa pôsobil vysoko profesionálny a zároveň milý osobný prístup lektorov. Cítila som sa výborne a domov som si odniesla kopu nových poznatkov. Páčil sa mi úplne lopatistické a názorné vysvetlenie princípu dýchania (čo presne sa v našom tele deje) a hlavne to, že sme si to mohli na pomôckach sami vyskúšať. Takto nás to mali učiť v škole. Ďakujem.”


Lektor: Mária Mery Lomnická – kondičný tréner a pohybový kouč. Venujem sa aktivitám, vedúcim k vedomému pohľadu na telo a pohyb. Už štvrtým rokom pomáham skvalitňovať pracovné prostredie kancelárií pomocou ergonómie a vnímania potrieb vlastného tela.  Organizujem rôzne pohybové workshopy, nakoľko pohyb považujem za najkrajšiu formu pre zladenie tela a duše. Vediem individuálne a skupinové tréningy na vybudovanie zdravého svalového základu. 
Aktuálne študujem v Prahe u Reny Milgrom Vedomé telo a somatika. Pracujem vo Ventro – Centrum pohybu Banskej Bystrici a v Univerzite vedomého života.

 

 


Termíny:

10. november 2018 od 9.30 do 15.00 Kde: FEŠANDA, Dom služieb LUHY, ul. Nadražná 1071/26, 95801 Partizánske Vstupné: 25€

Organizačné informácie upresňujeme emailom po doručení Vašej prihlášky elektronicky. Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť účastnícky poplatok v plnej výške na číslo účtu SK9209000000005126027076 (Ventro s.r.o.). Storno podmienky: zrušenie účasti viac než 10 dní pred konaním akcie:: vrátime 100% zaplatenej čiastky. 9-6 dní: 50% zaplatenej čiastky. 5-0 dní: 0% zaplatenej čiastky. Pokiaľ dôjde k zrušeniu akcie zo strany organizátora, vrátime samozrejme celý zaplatený poplatok.


****** Prosíme o trpezlivosť pri odosielaní formulára, prípadne registrovať sa môžete aj mailom: info@ventrocentrum.sk. ******

Súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov. V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise firmou Ventro s.r.o., so sídlom v Banskej Bystrici, Ul. Moskovská 3, IČO 50683772, za účelom registrácie na workshop alebo vzdelávací program. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú a som si vedomá/ý toho, že ho kedykoľvek môžem písomne odvolať doručením emailu na adresu prevádzkovateľa: info@ventrocentrum.sk.