Behaj ako lovec!

Beh je rýchly presun z miesta na miesto vlastnou energiou. Aby sme využili našu energiu efektívne, musíme mať pevný stred tela (CORE) a pružný došlap. Je to naozaj tak? Príď na náš kurz a dozvieš sa všetko, čo k behaniu potrebuješ!

Aké témy sme pripravili?

  • Držanie tela v stoji, chôdzi a behu.
  • Nastavenie optimálneho držania tela a bežeckej pozície.
  • Rozbor bežeckých techník.
  • Barefootové topánky vs. bežecké tenisky.
  • Vplyv CORE na štýl behu.
  • Tepové frekvencie a výkon.
  • Mäkký došľap a pružný odraz nohy.
  • Dýchanie ako zdroj energie pri behu.
  • Čo s rukami pri behu? Sú vôbec dôležité?

+ Individuálna konzultácia na podoskope.


  


Názory na kurz:

“Metodiku behania a vôbec fitness, vrátane dýchania apod. má lektor v hlave zrovnanú, výborne všetko vysvetlí, dáva to zmysel. :-)” Martin Eisenberger

“Kurz úplne mi zmenil pohľad na chôdzu, beh i dýchanie. Minimálne ďalší polrok mám na čom pracovať. Cvičenia dávali zmysel a nadväzovali, spätná väzba bola rýchla a konštruktívna. Odniesol som si veľa znalostí a zážitkov z pohybu.” Robert Maňas.


Lektor: Matúš Svinčák z Ventro – Centrum pohybu. Už 10 rokov sa venuje práci s telom a cvičeniu na zdravom základe. Vedie workshopy a lekcie pre športovcov i nešportovcov. Zameriava sa na kvalitu pohybu a riešenie pohybových problémov .  Vnáša osvetu a praktický pohľad do témy zdravého obúvania, a vysvetľuje potrebné súvislosti k zdravej chôdzi i držaniu tela. V roku 2013 odložil topánky do skrine a chodí celoročne naboso, vďaka čomu vníma zdravú chôdzu a a chodidlo za úplný základ správneho držania tela.


Termíny:

Žiadne termíny nie sú momentálne k dispozícii. V prípade záujmu použite kontaktný formulár.
   

Organizačné informácie upresňujeme emailom po odoslaní prihlášky. Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť účastnícky poplatok v plnej výške na číslo účtu SK9209000000005126027076 (Ventro s.r.o.). Storno podmienky: zrušenie účasti viac než 10 dní pred konaním akcie:: vrátime 100% zaplatenej čiastky. 9-6 dní: 50% zaplatenej čiastky. 5-0 dní: 0% zaplatenej zálohy. Pokiaľ dôjde k zrušeniu akcie zo strany organizátora, vrátime samozrejme celý zaplatený poplatok.


V registračnom formulári vyberte dátum, aby sme vedeli, kam chcete prísť. Ďakujeme! V prípade otázok nám môžete napísať na info@ventrocentrum.sk alebo zavolať na číslo 0907 385 659 (Mery Lomnická).

 

 

Súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov. V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise firmou Ventro s.r.o., so sídlom v Banskej Bystrici, Ul. Moskovská 3, IČO 50683772, za účelom registrácie na workshop alebo vzdelávací program. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú a som si vedomá/ý toho, že ho kedykoľvek môžem písomne odvolať doručením emailu na adresu prevádzkovateľa: info@ventrocentrum.sk.