Výpredaj Ahinsa Shoes

Výpredaj posledných kusov Ahinsa Shoes na našom sklade! 

CENY A VEĽKOSTI

Semišová hnedá Sundara, veľ. 39, cena 80 € (cena nových 125 €) – Príjemný hladký semiš v hnedej jesennej farbe so semišovou podšívkou. 

Priedušná červená Sundara, veľ. 41, cena 80 €  (cena nových 125 €) – Vhodná obuv pre horúce letné dni i do kancelárie, aby noha mohla perfektne dýchať. 

Ľanová Sundara so semišovou podšívkou, veľ. 40, cena 80 € (cena nových 125 €) – K rifiliam i sukni. V ľanových topánkach budete mať celý deň pocit, že ste blízko prírody. 

Hranaté semišové hnedé Paws, veľ.42, cena 65 € (aktuálne už nie sú vo výrobnom programe) – Starší model Ahinsa Shoes je neuveriteľne pohodlný a príjemný. 

BALERÍNKY

Balerínky hnedé, materiál Lorica, veľ. 37, cena 75 € (cena nových 100 €) – Elegantné balerínky k nohaviciam aj sukni, s príjemnou semišovou podšívkou.

Balerínky hnedé, materiál Lorica, veľ. 40, cena 75 € (cena nových 100 €) – Elegantné balerínky k nohaviciam aj sukni, s príjemnou semišovou podšívkou.

Balerínky čierne, materiál Lorica, veľ. 40, cena 70 € (cena nových 100 €) – Elegantné balerínky k nohaviciam aj sukni, s priedušnou podšívkou Airnet.


DETSKÉ

Detská modrá Sundara, veľ. 27, cena 50 € – Vhodná obuv pre horúce letné dni alebo do škôlky, aby noha mohla perfektne dýchať. Nevhodné do dažďa, na druhej strane – čo vody natečie, to vytečie. :-) 

Detská ľanová Sundara, veľ. 29, cena 50 € – Elegantné ľanové topánočky pre mladých fajnšmekrov. 

>>> Ako správne vybrať veľkosť a vnútorné dĺžky nájdete pod týmto odkazom. <<<

  • Topánky sú nenosené, maximálne skúšané na akciách. 
  • Záruka 2 roky. Posielame poštou, poštovné cca 2€.
  • Platba prevodom alebo na dobierku.

Bližšie popisy topánok nájdete na stránkach www.AhinsaShoes.com , prípadne nám napíšte či zavolajte!

info@ventrocentrum.sk alebo 0907 385 659