Vyladená kancelária

Z cyklu dielní “Žena v pohybe života”

Prenes lásku k svojmu telu do pracovného prostredia!

V práci tráviš veľkú časť života, preto si dovoľ dobre sa v nej cítiť! V našom kruhu si vysvetlíme, ako zladiť potreby svojho tela s priestorom, v ktorom pracujeme. Spoločne prevoniame bunky pre výkon i relaxáciu. Nahliadneme do mágie éterických olejov, tajomstva ergonómie a sily meditácie.

Staň sa súčasťou príjemného ženského kruhu, v ktorom si vzájomne pozdieľame, čo práve potrebujeme.

Aké témy Ťa čakajú?

  • Spoznáš konečne svoje telo. 
  • Pochopíš význam zdravého držania tela pre chrbticu a (aj) ploché bruško.
  • Budeš sedieť či stáť s eleganciou dámy a pružnosťou lane!
  • Naučíš sa kreatívne prispôsobovať svoj pracovný priestor podľa pocitov svojho tela. Obzvlášť keď sa cyklicky menia ;-).
  • Vyskúšaš si, ako jednotlivé vône éterických olejov môžu podporiť Tvoju duševnú i fyzickú pohodu.
  • Povedieme Ťa meditáciou a cvičením pre každodenné uvoľnenie.

Náš cieľ je jediný: priniesť do Tvojho pracovného života viac pohody a pocitu slobody.


 


Lektor: Mária Mery Lomnická – sa venuje aktivitám, vedúcim k vedomému pohľadu na pohyb. Už štvrtým rokom pomáha skvalitňovať pracovné prostredie pomocou ergonómie a vnímania potrieb vlastného tela. 

 


Termíny: 

Ventro – centrum pohybu, Banská Bystrica 21.9. 2017 od 17:30 do 20:00 (cca 2,5 hodiny) Vstupné: 20€

Organizačné informácie upresňujeme emailom po odoslaní prihlášky. Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť účastnícky poplatok v plnej výške na číslo účtu SK9209000000005126027076 (Ventro s.r.o.). Storno podmienky: zrušenie účasti viac než 10 dní pred konaním akcie:: vrátime 100% zaplatenej čiastky. 9-6 dní: 50% zaplatenej čiastky. 5-0 dní: 0% zaplatenej zálohy. Pokiaľ dôjde k zrušeniu akcie zo strany organizátora, vrátime samozrejme celý zaplatený poplatok.   


V registračnom formulári vyberte dátum, aby sme vedeli, kam chcete prísť. Ďakujeme! V prípade otázok nám môžete napísať na info@ventrocentrum.sk alebo zavolať na číslo 0907 385 659 (Mery Lomnická).

 

 

Súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov. V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise firmou Ventro s.r.o., so sídlom v Banskej Bystrici, Ul. Moskovská 3, IČO 50683772, za účelom registrácie na workshop alebo vzdelávací program. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú a som si vedomá/ý toho, že ho kedykoľvek môžem písomne odvolať doručením emailu na adresu prevádzkovateľa: info@ventrocentrum.sk.