O zdravom chodidle pre deti a rodičov

Prečo sa bosá chôdza považuje za zdravú? Kedy majú význam ortopedické vložky do topánok? Ako vyzerá “správny a zdravý krok” pri chôdzi? Ako sa dá sa riešiť plochá noha či boľavé koleno? Aké topánky si mám kúpiť?

Na čo sa môžete tešiť?

  • Naučíte sa všetko o zdravej chôdzi a chodidle.
  • Pochopíte vplyv chodidla na držanie celého tela.
  • Budeme sa baviť o výbere topánok i topánočiek (plusy/mínusy ortopedickej, či barefoot obuvi).
  • Poradíme individuálne a zodpovieme na otázky.
  • Budeme s nohami cvičiť a pracovať.
  • Súčasťou kurzu je konzultácia nôh a nožičiek na podoskope.

    

Rozsah: 3 hodiny

Poznámka: Pre deti je zabezpečená herňa a hračky po celú dobu trvania kurzu. =)


Lektor: Matúš Svinčák z Ventro – Centrum pohybu. Už 10 rokov sa venuje práci s telom a cvičeniu na zdravom základe. Vnáša osvetu a praktický pohľad do témy zdravého obúvania, a vysvetľuje potrebné súvislosti k zdravej chôdzi i držaniu tela. V roku 2013 odložil topánky do skrine a chodí celoročne naboso, vďaka čomu vníma zdravú chôdzu a a chodidlo za úplný základ správneho držania tela.


Termíny:

pripravujeme

Organizačné informácie upresňujeme emailom po doručení Vašej prihlášky elektronicky. Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť účastnícky poplatok v plnej výške na číslo účtu SK9209000000005126027076 (Ventro s.r.o.). Storno podmienky: zrušenie účasti viac než 10 dní pred konaním akcie:: vrátime 100% zaplatenej čiastky. 9-6 dní: 50% zaplatenej čiastky. 5-0 dní: 0% zaplatenej čiastky. Pokiaľ dôjde k zrušeniu akcie zo strany organizátora, vrátime samozrejme celý zaplatený poplatok.


V registračnom formulári napíšte dátum, aby sme vedeli, kam chcete prísť. Ďakujeme! V prípade otázok nám môžete napísať na info@ventrocentrum.sk alebo zavolať na číslo 0907 385 659 (Mery Lomnická).

Prosíme o trpezlivosť pri odosielaní formulára, prípadne registrovať sa môžete aj mailom: info@ventrocentrum.sk.

 

Súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov. V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise firmou Ventro s.r.o., so sídlom v Banskej Bystrici, Ul. Moskovská 3, IČO 50683772, za účelom registrácie na workshop alebo vzdelávací program. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú a som si vedomá/ý toho, že ho kedykoľvek môžem písomne odvolať doručením emailu na adresu prevádzkovateľa: info@ventrocentrum.sk.