O zdravom chodidle pre dospelých

Chôdza je pre naše telo najprirodzenejším pohybom, ktorý môžeme vykonávať kdekoľvek a kedykoľvek.
Na tomto kurze sa dozvieš o svojom chodidle podstatné informácie, ktoré Ťa míľovými krokmi posunú ďalej.
O čom to bude?
– Vysvetlíme si (a ukážeme), ako nastavenie chodidla ovyplvňuje nastavenie celého tela.
– Naučíš sa chodiť! tj. zvládať techniku zdravej a prirodzenej chôdze. Vďaka tomu sa ti budú vyhýbať bolesti, ktoré vznikajú práve zlými návykmi a nepochopením súvislostí, ktoré si sa nemal kde dozvedieť.
– Pochopíš, aké topánky sú pre Teba vhodné a hlavne prečo.
– Povenujeme sa chôdzi do/zo schodov, po rovine, v teréne, s paličkami (Nordic Walking).
– Porozprávame sa o barefootingu.
– Ukážeme Ti Tvoje správne nastavenie tela a chodidla.
– Zacvičíme si jednoduché cviky, ktoré môžeš praktikovať kdekoľvek.

    

Rozsah: 3 hodiny

Poznámka: Tento kurz je určený pre osoby nad 15 rokov. Ak by ste chceli prísť s dieťaťom mladším, odporúčame kurz O zdravom chodidle pre deti a rodičov. Ďakujeme za pochopenie.


Lektor: Matúš Svinčák z Ventro – Centrum pohybu. Už 10 rokov sa venuje práci s telom a cvičeniu na zdravom základe. Vnáša osvetu a praktický pohľad do témy zdravého obúvania, a vysvetľuje potrebné súvislosti k zdravej chôdzi i držaniu tela. V roku 2013 odložil topánky do skrine a chodí celoročne naboso, vďaka čomu vníma zdravú chôdzu a a chodidlo za úplný základ správneho držania tela.


Termíny:

pripravujeme pripravujeme

Do registračného formulára napíšte vybraný kurz a dátum, aby sme vedeli, kam chcete prísť. Ďakujeme. V prípade otázok nám môžete napísať na info@ventrocentrum.sk alebo zavolať na číslo 0907 385 659 (Mery Lomnická).

Občas odoslanie prihlášky trvá dlhšie, majte prosím trpezlivosť. :-)

Súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov. V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise firmou Ventro s.r.o., so sídlom v Banskej Bystrici, Ul. Moskovská 3, IČO 50683772, za účelom registrácie na workshop alebo vzdelávací program. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú a som si vedomá/ý toho, že ho kedykoľvek môžem písomne odvolať doručením emailu na adresu prevádzkovateľa: info@ventrocentrum.sk.